Nasze technologie

Prezentujemy Państwu najnowsze rozwiązanie dedykowane oknom zewnętrznym, zarówno w budynkach mieszkalnych jak i biurowych.

Dotychczasowe rozwiązania architektoniczne zakładały, że przeszklenia w budynkach będą całkowicie transparentne. Forma ta na pewno posiada liczne przewagi estetyczne, ale tym samym wiele wad, np. przyspiesza nagrzewanie się pomieszczeń.

Dotychczas radzono sobie z tymi problemami używając żaluzji, rolet czy markiz.

Zrywamy jednak z tradycyjnymi rozwiązaniami i otwieramy przed naszymi klientami zupełnie nowe możliwości.

Inteligentne szyby z elektronicznymi żaluzjami.

Nasz produkt opiera się na innowacyjnej technologii szklenia o zmiennych właściwościach przepuszczalności promieniowania słonecznego i stanowi idealną alternatywę dla dotychczasowych rozwiązań. Jest to technologia innowacyjna, inteligentna, dająca możliwość dostosowania wnętrza budynku do potrzeb osób w nim przebywających, bez względu na to, jakie warunki panują na zewnątrz.

Co wyróżnia nasz produkt?

  • Jako jedyny na rynku, jest w całości produkowany w Polsce.
  • Posiada sekwencyjność zaciemnienia, dzięki czemu okno może stracić przezroczystość tylko w niektórych obszarach bądź w całości.
  • Możliwość sterowania za pomocą eleganckiego panelu bądź zdalnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Bądź EKO

  • Nasz produkt charakteryzuje się minimalnym zużyciem energii. Pobór mocy 1m2 szyby to mniej niż  1W.
  • Z uwagi na to, że szyba charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem zatrzymywania promieniowania cieplnego IR ( do 98 % ) pozwala  na znaczne zaoszczędzenie użycia klimatyzatorów w gorące dni. Zimą z kolei zapobiega nadmiernej utracie ciepła dzięki czemu pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania.
  • Już wkrótce szyba zasilona zostanie ogniwami fotowoltaicznymi co doprowadzi do jej energetycznej samowystarczalności.
  • Opracowywany jest układ samosterowalny, który przy zadanych parametrach oczekiwanego natężenia światła, będzie sam regulował naświetlenie w pomieszczeniu poprzez odpowiedni stopień przysłonięcia elektrycznych żaluzji.
  • Nasz system można będzie włączyć w system zarządzania domami pasywnymi, co pozwoli na dalsze oszczędności w konsumpcji energii elektrycznej.

Dlaczego powinieneś wybrać nasze rozwiązania

Produkcja - nie
import

Cena i czas
realizacji
zamówienia

Segmentacja
szyby - patent
(P.420934)

Moc
i alternatywne
zasilania

Koszt
utrzymania

Sterowanie
i funkcjonalność