O nas

Firma Digi Glass Factory od samego początku swojego istnienia postawiła na innowacyjność i wdrażanie nowych technologii. Zdecydowaliśmy, że nasz produkt będzie w całości powstawał w Polsce i w tym celu znaleźliśmy najlepsze miejsce, w którym możemy się rozwijać, wybierając na swoją lokalizację Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny.

Wiemy o tym, że projekty innowacyjne powstają po to, żeby ułatwić ludziom codzienne życie i obowiązki. Dlatego też opracowana przez nas technologia ma stać się produktem wszechobecnym zarówno w domach jak i firmach naszych klientów. Nie zależy nam na tym, żeby tworzyć produkty elitarne. Inteligentna szyba powstała z myślą o tym, że będzie standardem, rozwijającym się w taki sam sposób jak budownictwo pasywne i energooszczędne. Nasz produkt, to idealne uzupełnienie tego typu budynków, które odzwierciedlają ideę budownictwa inteligentnego.

  • Wyróżniamy się spośród konkurencji
  • Jesteśmy jedynym producentem takich rozwiązań w Polsce, dzięki czemu czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki
  • Cena naszych produktów jest zdecydowanie niższa od konkurencyjnych
  • Nasze elektroniczne żaluzje jako jedyne na rynku posiadają podział segmentowy, jest to wynalezione i opatentowane przez nas rozwiązanie
  • Nasz produkt jest najnowocześniejszy w swojej kategorii, dzięki czemu zużywa kilkukrotnie mniej energii

Dlaczego powinieneś wybrać nasze rozwiązania

Produkcja - nie
import

Cena i czas
realizacji
zamówienia

Segmentacja
szyby - patent
(P.420934)

Moc
i alternatywne
zasilania

Koszt
utrzymania

Sterowanie
i funkcjonalność