Pomieszczenia biurowe

ELEKTRONICZNA ŻALUZJA – NOWOCZESNE OKNO

Opatentowana przez DGF „elektroniczna żaluzja”, to innowacyjna technologia na bazie szkła o zmieniającej się przezroczystości – inteligentnego szkła. Inteligentna szyba z podziałem na pięć niezależnych segmentów, umieszczona w oknie całkowicie zastępuje tradycyjne żaluzje czy zasłony. Technologia umożliwia w prosty i szybki sposób regulowanie dopływu światła do pomieszczenia, a także chronienie prywatności. Co ważne sterujemy nią z dowolnego miejsca pomieszczenia przy pomocy eleganckiego zdalnego panelu lub przy pomocy aplikacji mobilnej w naszym telefonie. Technologia jest idealna dla każdej osoby ceniącej sobie nowoczesność, wygodę i innowacyjne rozwiązania.

ARANŻACJA POMIESZCZEŃ BIUROWYCH

Inteligentna szyba DGF, to coś więcej niż ścianki szklane. Dzięki unikalnej technologii polegającej na regulacji przezroczystości szyba może stać się mleczna lub całkowicie przezroczysta po wciśnięciu przycisku. Rozwiązanie proponowane przez DGF, sprawia, że użycie ścianek szklanych nadaje mnóstwo całkowicie nowych zastosowań. Nasze inteligentne szkło jest bardzo uniwersalne, a jego możliwości w użyciu w przestrzeni mieszkalnej lub biurowej ograniczone są tylko i wyłącznie wyobraźnią projektanta.

sala spotkań

INTELIGENTNE SZKŁO W OPEN SPACE

Inteligentna szyba idealnie sprawdza się w biurowych przestrzeniach typu open space. Umożliwia błyskawiczne zasłonięcie przegrody szklanej w momencie wystąpienia takiej potrzeby. Dzięki opatentowanej przez DGF segmentacji możliwe jest zasłonięcie tylko fragmentów szyby, co stwarza szereg możliwości i zastosowań.

open space

Inteligentne szkło doskonale sprawdza się w salach konferencyjnych. W ułamku sekundy możliwe jest odizolowanie się od pozostałych pomieszczeń podczas ważnego spotkania w celu zapewnienia odpowiedniej prywatności. Możliwe jest również wykorzystanie inteligentnego szkła przy okazji pokazów lub prezentacji. Inteligentne szkło po przełączeniu w tryb „mleczny” doskonale nadaje się jako powierzchnia wyświetlania obrazu rzutnika. Tak wykorzystane inteligentne szkło robi spektakularne wrażenie.

sala konferencyjna

INTELIGENTNE SZKŁO W JAKO SZYBA ZEWNĘTRZNA

Inteligentne szkło może być w biurach zastosowane również jako szyba zewnętrzna. Szybka regulacja przezroczystości oraz możliwość uruchamiania poszczególnych modułów okna pozwala na idealną kontrolę ilości światła dostającego się do pomieszczenia. Latem pozwala na precyzyjną regulację temperatury poprzez kontrolowanie ilości światła dostającego się do pomieszczeń. Wykorzystanie inteligentnego szkła ogranicza wypromieniowanie ciepła, co ma również pozytywny wpływ na środowisko.

 

Inteligentne szkło DGF to coś więcej niż zwykła szyba. To innowacyjna technologia która łączy w sobie nowoczesność, wygodę i ekologię. To rozwiązanie dla najnowocześniejszych przestrzeni biurowych, spełniających najwyższe wymogi pod względem ergonomii, bezpieczeństwa i wygody.

Dlaczego powinieneś wybrać nasze rozwiązania

Produkcja - nie
import

Cena i czas
realizacji
zamówienia

Segmentacja
szyby - patent
(P.420934)

Moc
i alternatywne
zasilania

Koszt
utrzymania

Sterowanie
i funkcjonalność