Inteligentna szyba
zmieniająca przezroczystość!
Zobacz więcej Za pomocą pilota lub aplikacji w telefonie możesz sterować oraz zaciemniać sektory szyby. Inteligentna szyba może być zupełnie przeźroczysta jak tradycyjne okno lub całkowicie matowa
Otrzymaj ofertę
O NAS

Stawiamy na

Inteligentna szyba powstała z myślą o tym, że będzie standardem, rozwijającym się w taki sam sposób jak budownictwo pasywne i energooszczędne. Nasz produkt, to idealne uzupełnienie tego typu budynków, które odzwierciedlają ideę budownictwa inteligentnego.
OFERTY
Zapytania

Jak zamówić Inteligentną Szybę od DGF?

Zapoznaj się z 4 krokami, które dzielą Cię od posiadania naszego produktu! Nie czekaj, skontaktuj się z nami.
1

Zapytanie

Wypełnij formularz zgłoszeniowy w celu wysłania zapytania dot. produktu.
2

Oferta

Otrzymasz od nas indywidualną ofertę wraz z wyceną na realizację Twojego projektu
3

Zamówienie

Złóż zamówienie, a my wszystko przygotujemy. Jesteśmy zarejestrowaną firmą w Polsce i wystawiamy faktury.
4

Dostawa

Możesz odebrać swoje zamówienie z pomocą kuriera lub odebrać je w naszej siedzibie osobiście!
Biuro
Unikalna technologia

Aranżacja pomieszczeń biurowych

Inteligentna szyba DGF, to coś więcej niż ścianki szklane. Dzięki unikalnej technologii polegającej na regulacji przezroczystości szyba może stać się mleczna lub całkowicie przezroczysta po wciśnięciu przycisku. Rozwiązanie proponowane przez DGF, sprawia, że użycie ścianek szklanych nadaje mnóstwo całkowicie nowych zastosowań. Nasze inteligentne szkło jest bardzo uniwersalne, a jego możliwości w użyciu w przestrzeni mieszkalnej lub biurowej ograniczone są tylko i wyłącznie wyobraźnią projektanta.
Biuro
Inteligentne szkło

Inteligentne szkło w open space

Inteligentna szyba idealnie sprawdza się w biurowych przestrzeniach typu open space. Umożliwia błyskawiczne zasłonięcie przegrody szklanej w momencie wystąpienia takiej potrzeby. Dzięki opatentowanej przez DGF segmentacji możliwe jest zasłonięcie tylko fragmentów szyby, co stwarza szereg możliwości i zastosowań.
Biuro
Unikalna technologia

Sale konferencyjne

Inteligentne szkło doskonale sprawdza się w salach konferencyjnych. W ułamku sekundy możliwe jest odizolowanie się od pozostałych pomieszczeń podczas ważnego spotkania w celu zapewnienia odpowiedniej prywatności. Możliwe jest również wykorzystanie inteligentnego szkła przy okazji pokazów lub prezentacji. Inteligentne szkło po przełączeniu w tryb „mleczny” doskonale nadaje się jako powierzchnia wyświetlania obrazu rzutnika. Tak wykorzystane inteligentne szkło robi spektakularne wrażenie.
Sterowanie
Aplikacja mobilna

Każdą częścią szyby sterujesz niezależnie dzięki aplikacji mobilnej!

Możesz zasłonić tylko dolną część i przy odsłoniętej górnej części podziwiać niebo. Konfiguracja zasłonięcia i odsłonięcia jest absolutnie dowolna. Elektroniczna żaluzja” doskonale sprawdza się nie tylko w aranżacji wnętrz mieszkalnych ale również biurowych.
SMART GLASS OD DGF

Przykładowe realizacje

Kontakt
Zapytanie ofertowe

Potrzebujesz pomocy? Masz dodatkowe pytania?

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego oraz zadawania pytań na temat technologii! Na wszystkie odpowiemy. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, śmiało napisz nam o tym, a my prześlemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Innowacyjna 15
36-060, Głogów Małopolski

Email:
Telefon: +48 602 707 646

Potrzebujesz pomocy? Masz dodatkowe pytania? Śmiało wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas!

    Nasze szyby posiadają Znak CE i Deklarację Zgodności