Nasze technologie

Innowacje w architekturze wymagają niestandardowego działania. Prezentujemy Państwu najnowsze rozwiązanie dedykowane szklanym ścianom działowym. Obecnie architekci coraz częściej zakładają tworzenie dużych, niestandardowych powierzchni. Widoczne jest to zarówno w projektach obiektów biurowych jak i mieszkalnych. Takie rozwiązania wymagają niestandardowych pomysłów, które pozwolą na ciekawe wydzielenie mniejszych pomieszczeń, np. na sale konferencyjne w biurach, czy rozdzielenie salonu od kuchni, bez konieczności stawiania tradycyjnych ścian, zaburzających pierwotne plany.

Inteligentne ścianki działowe z elektronicznymi żaluzjami. Nasz produkt opiera się na innowacyjnej technologii szklenia o zmiennych właściwościach przepuszczalności promieniowania słonecznego i stanowi idealną alternatywę dla dotychczasowych rozwiązań. Jest to technologia innowacyjna, inteligentna, dająca możliwość elastycznego aranżowania powierzchni wnętrz.

Co wyróżnia nasz produkt?

  • Jako jedyny na rynku, jest w całości produkowany w Polsce.
  • Posiada sekwencyjność zaciemnienia, dzięki czemu okno może stracić przezroczystość tylko w niektórych obszarach bądź w całości.
  • Możliwość sterowania za pomocą eleganckiego panelu bądź zdalnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Bądź EKO

  • Nasz produkt charakteryzuje się minimalnym zużyciem energii. Pobór mocy 1m2 szyby to mniej niż 1 W.
  • Z uwagi na to, że szyba charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem zatrzymywania promieniowania cieplnego IR ( do 98 % ) pozwala  na znaczne zaoszczędzenie użycia klimatyzatorów w gorące dni. Zimą z kolei zapobiega nadmiernej utracie ciepła dzięki czemu pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania.
  • Już wkrótce szyba zasilona zostanie ogniwami fotowoltaicznymi co doprowadzi do jej energetycznej samowystarczalności.
  • Opracowywany jest układ samosterowalny, który przy zadanych parametrach oczekiwanego natężenia światła, będzie sam regulował naświetlenie w pomieszczeniu poprzez odpowiedni stopień przysłonięcia elektrycznych żaluzji.
  • Nasz system można będzie włączyć w system zarządzania domami pasywnymi, co pozwoli na dalsze oszczędności w konsumpcji energii elektrycznej.

Dlaczego powinieneś wybrać nasze rozwiązania

Produkcja - nie
import

Cena i czas
realizacji
zamówienia

Segmentacja
szyby - patent
(P.420934)

Moc
i alternatywne
zasilania

Koszt
utrzymania

Sterowanie
i funkcjonalność